Postavljanje hidroizolacija
Igrane
Trebam ponudu za hidroizolaciju zidova stana u stambenoj zgradi. Stan se nalazi na vrhu zgrade te je uslijed kiše došlo do vlaženja zidova na spojevima bočnih zidova i plafona. Trebam ponudu za sanaciju podruma nastradalog u poplavi. Stavke: Isušivanje sobe, struganje stare boje, gletanje, izoliranje vodenih mrlja, bojanje zidova.
Opaska: kvadratura zidova u podrumu je 39 m2, ali površina poplavljenog dijela je 11 m2. Slike vam mogu poslati na mail ako mi se javite. Trebam ponudu za hidroizolaciju terase. Trebam ponudu za sanaciju curenja u lođi, potrebno je utvrditi uzrok curenja i sanirati. Za potrebe rekonstrukcije obiteljske kuće molio bih ponudu za slijedeće radove:
- rušenje i izgradnja garaže u prednjem dijelu kuće tlocrtne površine cca 14 m2
- zatrpavanje septičke jame i postavljanje drenaže
- zazidavanje postojećeg ulaza u kuću i izrada novog ulaza sa pristupnim podestom
- izgradnja garaže u stražnjem dijelu kuće tlocrtne površine 20 m2
- izgradnja terase u stražnjem dijelu
- izgradnja stepenica
- sanacija prodora vode u podrumu.
U prilogu dostavljam nacrte. Trebam ponudu za građevinske radove izolacije podruma. Trebam ponudu za zemljane i građevinske radove u klijeti, vikend objekt. Iskop zemlje uz klijet i odvoz iste. Veličina iskopa cca 4,0 s x 5,0 d x 2,20 v. Izrada otvora za vrata u betonskom zidu vel. 1,60 x 2,10. Produbivanje postojećeg podruma, iskop zemlje debljine cca 50 cm. Izrada ab ploče, hidroizolacija, žbukanje, izrada nadstrešnice za vanjsku terasu ispred novog ulaza u podrum. Klijet nema struje ni vode. Moguće potrebno spajanje na vodovodnu mrežu (iskop, cijevi, šahte).