
Postavljanje keramičkih pločica
Popovac
Postavljanje keramičkih pločica na terasi, balkonima te u kupaonama sa hidro izolacijom tamo gdje je potrebna. Količina oko 1000 m kvadratnih. U obzir dolaze samo keramičari s iskustvom. Imamo za postaviti oko 350 m2 keramičkih pločica, od toga 220 m2 su dvije terase a ostatak je kupaona. Vrijeme izvođenja odmah. U koliko ste zainteresirani za izvođenje radova molim vas da se javite. Kuhinja, postavljanje podova, kupaona postavljanje poda i poda za tuš kabinu i na zidove do neke visine. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Trebam majstora za silikoniziranje tuš kabine, hitno, curi voda van. Trebam ponudu keramičara za lijepljenje pločica na terasi 30 m2 i stepenište 10 m2, podne vanjske.