Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje keramičkih pločica

Struga Nartska


Trebam ponudu i majstora za postavit knauf na zid i podne i zidne pločice u kupaoni od cca 5 m2 i oko 5 m2 pločica na zid u kuhinji. Trebam ponudu za bazen, hidroizolacija + keramika 130 m2, mozaik. Trebam majstora za farbanje podnih i zidnih pločica u kupaoni i koja bi bila cijena po kvadratu? Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Trebam popravak (sanaciju) postojeće hidroizolacije te popravak (sanaciju) postojeće keramike terase, površine cca 45 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade hdroizolacije balkona i postavljanje pločica cca 30 kvadrata. Trebam ponudu za uređenje stepeništa i ljepljenje pločica.