Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje keramike

Benkovačko Selo


Trebam ponudu za terasu cca. 35 m2 s konstrukcijom. Trebam ponudu za ljepljenje pločica u kupaonici i u hodniku. Trebam majstora za silikoniranje walk in tuša. U pitanju je 16 m2 prostorije koju je potrebno sanirati, izravnati pod i umjesto postavljanja laminata smo odlučili postavit keramičke pločice za 16 m2. Trebam ponudu za izvođenje keramičarskih radova, cca 100 m2 + dvije kupaone. Molim okvirnu ponudu, tj. cijenu po m2. Trebam ponudu za postavljanje knaufa, postavljanje grede, estrih i postavljanje pločica. U potrazi sam za keramičarom za manji posao postavljanja pločica:
5,76 kvadrata na podu s podnim grijanjem. Pločice su formata 60 x 60 cm, a prostor je veličine 2.4 m x 2.4 m. Prostor je "izrovan" kako bi bio poravnat s ostatkom prostorije kad su uklonjene stare pločice. Fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email kako biste imali bolji pregled posla;
1,14 kvadrata na zidu (kuhinjske pločice). Pločice su formata 30 x 30, a radi se o prostoru širine cca 1.9 m i visine 0.6 m. Također, fotografije mogu poslati na WhatsApp ili email. Pločice stižu krajem tjedna (14.6.), a prostor je odmah dostupan za pripremne radove.