Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje keramike

Mutvoran


Trebam ponudu za postavljanje podnih pločica (samo rad) za pločice dimenzija 60 * 60 na površine cca 160 m2. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam majstora za keramičarske radove, cca 500 m². Dimenzije granit ploča su 60cm x 30cm x 1cm. Podloga je ravan estrih. Majstor mora samo donesti svoj alat i svoju dobru radnu volju da postavi podne granit ploče. Molio bi cijenu usluge po m² i kada bi to mogao odraditi? Trebam ponudu za građevinske radove, sanacija dijela fasade sa materijalom, zamjena dijela pločica unutar objekta sa materijalom, sanacija pomoćnog objekta, puktine nastale usljed rada sa pikamerom u blizini, imam kvadrature koje je potrebno sanirati. Molim da me kontaktirate hitno! Molim ponudu keramičara za postavljanje podnih pločica (dimenzije 45 x 45 cm), cca 45 kvadrata. Početak radova iza sezone 9. ili 10. mjesec. Trebam keramičara da napravi hidroizolaciju, a kasnije postavi keramiku i ukrasni kamen. Htio bih postaviti vanjske uzdignute podne pločice na postojećoj betonskoj podlozi. Gornja ploha pločica treba biti uzdignuta 30 do 50 mm od sadašnjeg betona. Potreno mi je oko 23 kvadratnih metara.