Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje keramike

Samatovci


Trebam keramičara, potrebno je promjeniti silikon na kadi 90 x 90. Molim ponudu. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Lijepljenje mozaika na bazenu, na različitim mjestima su mozaiki popadali sa stijena i poda, trebam majstora keramičara. Trebam ponudu keramičara za fugiranje. Trebam ponudu keramičara za polaganje pločica u novogradnji, montažnoj kući, podovi i zidovi, terase, balkoni, stepenice - cca 200 m2. Hidroizolacija na dijelu kupaonica u tuš kabinama. Hitno trebamo keramičara koji radi sa pločicama dimenzija 60 × 120. U pitanju je kupaonica od cca 13 m2 (cca 60 m2 pločica) hodnik od 13 m2 i kuhinja od 13 m2. Početak rada odmah budući nam se keramičar razbolio a trebamo useliti kroz 15 dana. Trebam ponudu za adaptaciju stana u prizemlju obiteljske kuće, samo određene prostorije.
Spavaća soba 16 m2 - hidroizolacija poda, postavljanje laminata, postavljanje knaufa na zid (zidovi su 28 m2 ukupno) i adaptiranje postojecih utičnica na taj knauf, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Hodnik 10 m2 - postavljanje laminata na postojeće pločice. postavljanje knaufa na zid oko prozora (ukupno 2 m2), spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Žbukanje oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja sobnih vrata za spavaću sobu, dnevni boravak i blagovaonu (u sve tri prostorije se ulazi iz hodnika).
Blagovaona 18 m2 - postavljanje laminata, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe. Zidarija oko novopostavljenog PVC prozora te špalete s vanjske strane.
Ugradnja štoka u prolazu između blagovaone i kuhinje.
Kuhinja 5 m2 - postavljanje podnih i zidnih pločica (ukupno ~15 m2), knauf na 2 zida, spušteni strop, provedba instalacija na spuštenom stropu za ugradbene lampe.