Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knauf ploča

Blažićevo


Izrada unutrašnje obloge oko krovnog prozora, postavljeni su novi krovni prozori, unutarnji radovi nisu napravljeni, trebam majstora. Tražim ekipu za građevinske radove (knauf, keramika, struja). Potrebna mi je ugradnja vrata u otvor knaufa te popravljanje / zatvaranje malog dijela zida u knauf (cca 50 cm x 50 cm). Trebam ponudu za: 1. Demontaža / montaža radijatora, iznašanje / unašanje perilice rublja nakon sanacije zidova i stropa. 2. Demontaža vlagom oštećene obloge zida, čišćenje i impregnacija podloge, dobava i postava gips ploča ljepljenjem.
U cijenu je uključena obrada spojeva ploča, materijal i rad (4 m2). 3. Struganje boje, gletanje i impregnacija oštećenih zidova i stropa (6 m2). 4. Ličenje zidova i stropa poludisperzivnom bojom u dva naliča (21,30 m2). 5. Popravak vlagom oštećene špalete prozora: struganje oštećene boje, gletanje i ličenje zidova špalete. U cijenu je uključen materijal i rad. 6. Ručni prijenos i odvoz otpadnog materijala na deponij. Trebam ponudu za ugradnju knaufa na mjestima gdje su skinute klime. Radovi su na stropu i visina je 3,80 m. Postoji 12 rupa veličine 70 x 70 cm te je potrebno gletanje spojeva bez bojanja. Ujedno postavljanje revizije na mjesto gdje dolazi rešetka od klime, 3 kom. po 1 x 0,5 m. Na dvije lokacije je potrebno ugraditi oko 800 m2 knauf ploča, na stijene i stropove, trebam ponudu. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove.