Postavljanje knauf ploča
Ježevo
Knaufom treba zatvoriti rupu od vrata koja su izvađena jer se mijenja pozicija vrata na istom zidu. Zatim treba napraviti knauf zid cca dužine 135 cm i onda postaviti još jedna vrata. Trebam ponudu za izradu knauf stropa cca 40 m2 i bojanje zidova poslovnog prostora cca 400 - 500 m2. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam majstora soboslikara i majstora za knauf. Gletanje, ličenje zidova, stavljanje knaufa (vrlo mala površina) u potkrovnom stanu u zgradi. Trebam ponudu za pregradni zid. Trebam ponudu za postavljanje knaufa na zidove i plafon, hodnik i prostorija oko 30 m2. Trebam ponudu za postavljanje knaufa i adaptaciju kuće.