Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knauf pregradnog zida i spuštenog stropa

Korenica


Trebam adaptaciju kupaone i predprostora. Radovi bi obuhvaćali ugradnju kupaonska vrata, lavaboa i kupaonskog namještaja te ugradnju perilice i sušilice veša. Potrebno je razvući električnu instalaciju. Potrebni su i knauferski radovi te gletanje i bojanje zidova. Trebam ponudu za suhu gradnju. Trebam spušteni strop, knauf ili sično, do 20 m kvadratnih, tražim majstora za suhu gradnju. Ventilacijska cijev nape. Napa je već ugrađena, ali je potrebno ugraditi cijev do nape iz ventilacije. Dvije su opcije: 1. Provlačenje cijevi od nape do vanjskog zida zgrade gdje bi se probio novi otvor za ventilaciju. 2. Provlačenje cijevi od nape do već postojeće ventilacije. Potrebno je probiti dva unutarnja zida da se dođe do ventilacije.
U oba slučaja duljina cijevi bi bila oko 5+ metara. Dio cijevi bi prolazio iznad kuhinjskih elemenata (plostnati profil cijevi). Rupa za provući cijev nape već postoji do vrha kuhinjskih elemenata. Ostatak duljine cijevi bi idealno bilo sakriti gips pločama ili nečim drugim. Pošaljem slike i detalje kad se čujemo. Trebam spušteni strop od knaufa za cca 60 m2 i obradu gletanjem 70 m2 stropa. Ploča je rađena pola monta pola puna. Gdje je puna treba je samo pogletat. Može se početi kroz 2 tjedna. Moguć smještaj za radnike. Trebam ponudu za postavljanje pregradnih zidova duplim knauf pločama i bojanje. Trebam ponudu za građevinske radove:
1. Skidanje žbuke sa unutarnjeg zida sobe od pune stare opeke zbog djelovanja kapilarne vlage. Soba je dim. 4,94 * 2,24 * 3,00 m. Radi se o staroj kleti.
2. Nanošenje žbuke ili ljepila na zidove (alter. Knauf) nakon otucanja žbuke.
3. U potkrovlju, kosinu nasuprot otvora za stepenice (na rasklapanje) treba obložiti daščanu oplatu kroz koju ulaze miševi. Bočne stranice su obložene blokovima ytong ali nije dovršeno. Radi se o maloj kvadraturi cca 1 m2.
4. Odvoz šute na deponiju.