Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa i gletanje

Čepić


Gips kartonski radovi, spuštanje stropa 6 cm cca 25 m2, 2 pregradna zida cca 10 m2, ugradba vrata 3 kom. Početak radova odmah. Trebam ponudu za adaptaciju stana u potkrovlju obiteljske kuće. Prostor je veličine cca 75 m2, trenutno prazan bez prezida, postavljena su 4 PVC prozora, potrebna i adaptacija postojećeg balkona koji je malo oštećen. Za sada trebam samo grube radove (prezidi od knaufa, glazura, instalacije i sl..). Promjena knaufa i unutarnje izolacije na stropu - cca 16 m² (propalo zbog vlage - prokišnjavanja) u dječjoj spavaćoj sobi, trebam ponudu. Trebam ponudu za knauf toplinsku izolaciju ojačanu aluminijskom folijom. Potrebno mi je 5 m2 s dostavom. Trebam postavljanje kamene vune između i na rogove te paropropusne brane te postavljanje knaufa. Krov je cca 120 m2. Ima 3 krovna prozora. Nagib je oko 40ak stupnjeva. duljina sljemena je 9 m. Trebam ponudu za radove suhe gradnje, izrada spuštenog knauf stropa u koji će biti ugrađena LED rasvjeta. Površina 25 m2 (u jednom stanu) i isto tako 25 m2 u drugom stanu. Oba stana su na istoj lokaciji. Spušteni strop će biti u kuhinji i dnevnom boravku. U prilogu je slika. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju.