Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa i gletanje

Hrastina Samoborska


Trebam majstora za postavljanje knauf ploča u ulaznom stepeništu kuće, cca 50 m2 (prizemlje, prvi i drugi kat). Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Potreba mi je obrada zidova nakon novopostavljenih prozora, obrada zida u kuhinji sa kojeg su skinute pločice, ugradnja knaufa zbog postavljanja vrata. Potrebno je postaviti zvučnu izolaciju na strop spavaće sobe i jedan bočni zid iste sobe. Radi se o cca 6 m2 stropa i istoj površini zida (dakle 12 m2 ukupno). Gips ploče na zidove i strop postavljene, treba samo 2 puta gletati i brusiti zidove i strop. Prostorija 8 m x 20 × 3 m. Trebam ponudu s vašim materialom. Tražim majstora za postavljanje 10 m zelenog knaufa na zid sobe na prethodno postavljene profile. Prethodni knauf je skinut zbog vlage, vaš rad i materijal. Strop na terasi je djelomično ispao zbog curenja vode s balkona iznad. Osiguranje je odobrilo zamjenu 5.4 m2 knaufa sa svim potrebnim radovima. Naplata iz pričuve. Dobava i montaža novog knauf spuštenog stropa D113, GKB 12,5 mm, sa zamjenom donjih profila metalne konstrukcije.