
Postavljanje knaufa i gletanje
Jagodno
Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Trebam ponudu za gletanje knaufa i brušenje potkrovlja od nekih 60 m2. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju stana od 60 m2. Potrebno je rušenje jednog pregradnog zida i ugradnja novog (knauf) kompletno renoviranje kupaone, postava hidroizolacije u kupaoni, montaža svih sanitarija, (tuš kabina, umivaonik, wc školjka perilica), (kuhinja - sudoper, perilica posuđa). Iizmjena podnih keramičkih pločica u hodniku i kuhinji (25 / 27 m2) parketa u dvije sobe 25 m2) demontažu - montažu radijatora, uređenje zidova, gletanje i krečenje kompletnog stana.
Cijena za sve navedeno neka bude s vašim materijalima potrebnim za kvalitetno izvođenje radova. Ugradbene stavke, sanitarije, parketi, keramika, vrata, galanterija su prepušteni nama na izbor a iste možemo nabaviti preko vas tj. kod vaših dobavljača sa popustom i provjerenom kvalitetom.
Detalje i specifikaciju dogovoriti ćemo u suradnji, prije početka radova. Tražim info ponudu, detaljna ponuda nakon dogovora radova.
Od izvođača zahtjevamo:
• garancija kvalitete i sigurnost
• cijena za gotovinsko plačanje
• materijal uključen u cijeni Trebam ponudu za radove adaptacije kuhinje, blagavaone i dnevne sobe.
U prvom planu je da se od dvije prostorije identične kvadrature, postavi knauf plafon, probiju vrata 1.70 širine, na sve zidove navući kutove, mrežice i gips, postaviti nove instalacije (voda,struja) odnosno premjestiti na mjesto na kojem će biti kuhinja i na kraju postaviti pločice i laminat. Dakle napraviti kuhinju, blagovaonu i dnevnu sobu za unošenje novog namještaja. Trebam knaufom zatvoriti prolaz između 2 prostorije (kuhinja i dječja soba). Visina je 228 cm, a širina 113, trebam ponudu. Trebam majstora za gletanje knaufa. Za kuću u izgradnji, neto korisne površine 75 m2 - montažna, potrebno je gletanje knaufa u svrhu pripreme za bojanje zidova. Molim za info o cijeni navedenog. Trebamo objesiti zidni sat od 6,5 kg na zid od knaufa.