
Postavljanje knaufa i izrada pregradnog zida
Velika
Trebam ponudu za bojanje zidova i popravak stropa restorana. Ukupna površina zidova koje bi trebalo obojiti je oko 2.000 m2 od toga: 1. 1800 m2 bojanje ukoliko je moguće koristili bi svoj materijal (boju).
2. trebali bismo popraviti strop restorana (ukloniti oštećene gips ploče), postaviti nove, zatim popraviti fuge (gletanje) i onda farbati, cca 10 m2 gips ploča za promjenu. Također ima još nekih 200 m2 za farbanje. Početak radova što je prije moguće. Tražim majstora za adaptaciju unutarnjeg prostora veličine 64 m² u poslovni prostor. Treba izbetonirati 16 m² poda kako bi se izravnao sa preostalim podom. Zazidati i smanjiti ulazna vrata te monataža vrata. Napraviti prezide kako bi prostorije bile manje veličine. Staviti 64 m² glazure. Zatim staviti knauf na stropove i prezide (ili žbukanje). Postava pločica u kupaonici. U prilogu su fotografije. Trebam knauf radove na stropovima cijelog stana kuće. Otprilike 110 m2. Trenutno je lamperija na stropu, ali to će biti uklonjeno prije radova. Izolacija iznad već postoji i nije potrebno mijenjati. Više manje su stropovi svugdje ravni s vrlo malim padom na obje strane kuće. Jedini je zahtjev utor za LED trake za ambijentalno svijetlo (spušten strop), ali samo na nekoliko mjesta, ne na svim stranama. Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Trebam ponudu za građevinske radove termo fasade za manju drvenu kuću koja je nadograđivana, oko 330 m2 i cokl 46 m2, 8 x 10 plus stubište 7 x 2, stiropor 10 cm ili kamena vuna. Trebam ponudu za izolaciju svih stropova na oba kata, problemi s grijanjem, završno Knauf te glazuru za sobu s toplinskom izolacijom oko 21 m2. Molim ponudu za oblaganje zidova staklenom vunom i rigipsom, nakon vodoinstalaterskih radova, te poda sa izolacijom. Kupaonica 4 m2. Postava jednoslojne knauf zidne obloge na postojeće nosače. Veličine zida 3,5 x 2,75 m (10 m2). Vaš materijal, zeleni knauf, bez ikakvih izolacija. Dakle, dobava materijala i postava knauf obloge zaključno s gletanjem spojeva i silikoniranjem rubova. Zainteresiranim šaljem fotografiju trenutnog zida s postoječim nosačima.