Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa i izrada pregradnog zida

Zagrađe


Zanima me okvirna cijena izrade knaufa na stropu iznad kuhinje, dimenzija 412 x 60 cm, visine 10 cm, osim na jednom dijelu, dugačkom 60 cm gdje bi visina bila 36 cm. Također me zanima radite li i nape? Mi ju imamo, ali nije dovršena pa me zanima možete li i to napraviti? Izolacija krova potkrovlja koje nema deke, staklena vuna, knauf, spušteni strop, postava krovnog prozora, otvora za ulaz na tavan iz hodnika s lojtricom koja se spušta. Obiteljska kuća, dvojni objekt, dimenzije temelja 11 x 6 metara. Krovni prozor imamo i dio jelovih dasaka 5 cm debljine, otvor za tavan. Potrebno mi je postaviti knauf ploče na ravni zid 7,4 x 2,6 m. Na zidu se nalaze na 3 mjesta ukupno 4 utičnice, a na gornjem dijelu razvodne kutije koje moraju biti dostupne. Letve u razmaku od 0,5 m, knauf ploče i stiropor debljine 3 cm su kupljene, ali nema šarafa za letve, šarafa za ploče te završne boje. Bilo bi potrebno:
- porezati karnišne zavjesa za debljinu postavljenog knaufa (postavljene od zida do zida) na jednoj i drugoj strani zida
- postaviti letve kao podlogu
- postaviti ploče
- gipsati spojeve
- gletati zidove
- izbrusiti zidove
- pobojati dogovorenom bojom. Trebam ponudu za radove uređenja potkrovlja, postava knaufa ca 70 kvadrata, strop i zidovi 70 m2. Trebam ponudu za postavljanje spuštenog stropa knaufom od 35 m2, ugradnju profila za rasvjetu te iza ugradnje rasvjete, gletanje i bojanje stropa. Trebam ponudu za knauf, gletanje, ličenje, keramika, obrade kamenih fuga i čišćenje starih fuga, vanjski dio kuće. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine.