Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa na zidove i plafon

otok Cres


Potrebno je da se privede poslovni prostor od 160 metara kvadratni podrum i prizemlje konačnoj namjeni. Kafe bar sa pripremom i usluživanjem slastica. Potrebno je uraditi pripremu prostora kao demontaža postojeće vanjske stolarije, štemanje zida koji razdvaja prostorije treba 4 otvora uraditi zid je od armiranog betona te je potrebno ručno štemanje tako je statika odredila komplet instalacije, grijanje, ventiliranje, struja, klime, knauf, keramiku, itd..
Imam urađen troškovnik koji vam mogu proslijediti na mail, ukoliko ste zainteresirani za ovaj poso možete mi se javiti. Radove bi bilo potrebno što prije započeti tako da me ne zanimaju ponude koje bi se započinjale za 2 ili 3,4,5, mjeseci. Tražim majstora za gletanje zidova i postavu knaufa. Trebam u kupaonici postaviti cca 20 m2 knaufa za kupaonicu, dijelom do visine 220 cm, dijelom do visine 160 cm. Na jednom zidu treba ciglama zatvoriti dio (bivšeg) prozora, cca 0,5 m2, pa na to staviti već spomenuti knauf. Izvorno sam planirao zidove urediti / poravnati masom, al' ispada da majstori koji će postavljati pločice to ne rade. Također, ako se možemo dogovoriti, majstor koji će ovo obaviti može postaviti i pločice, količina radova je ista kao ovaj spomenuti knauf -- cca 20 m2. Trebam ponudu za postavljanje pločica. Radi se o jednoj prostoriji gdje treba postaviti pločice na pod na već postojeće pločice i to 75 m2. Dodatno treba staviti iste pločice na pod wc-a od 7 m2 te u WCu na manjem dijelu treba postaviti pločice na zid cca 10 m2. Sveukupno cca 93 m2.
Sve pločice bi stavio na već postojeće pločice. Također, prostorija od 90 m2 ima spušteni strop kojeg treba demontirati. Radi se o 90 m2 klasičnog armstrong spuštenog stropa s gipsanim pločama i panelima s rasvjetom pa bi mi trebala ponuda za demontažu. Strop je na 3,8 m visine. Trebam majstora koji bi drvenu kuću, izolirao i ugradio knauf. Mogu poslati slike da vidite kako to izgleda. Tražim majstora za skidanje starih vratiju sa knauf zida, zatvaranje svjetlarnika iznad vratiju knaufom i montažu novih vrata. Zatvaranje rupe u ventilacije u kuhinji, stup ventilacije napravljen je od knaufa, rupa je između mene i susjeda i sve čuje, htio bih to blokirati staklenom vunom ili možda imate drugi prijedlog? Stvara mi problem, imam dobrog susjeda koji po cijele dane visi na ventilaciji.