Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa na zidove i plafon

Veruda


Potrebno je postaviti zvučnu izolaciju na strop spavaće sobe i jedan bočni zid iste sobe. Radi se o cca 6 m2 stropa i istoj površini zida (dakle 12 m2 ukupno). Trebam ponudu majstora za knauf za Izradu spuštenog stropa 3,30 x 1,60 m u kuhinji (skrivanje cijevi 125 mm za napu). Trebam ponudu za niveliranje poda oko 30 m2, s time da bi trebalo skinuti stari parket, također trebam postavljanje knaufa, s tim da bi se ljepio direkt na zid. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati. Trebala bih ugraditi u sobna vrata kvaku, bravu te manje vanjske radove na knauf, treba pogledati. Trebam ponudu za postavu knaufa na strop 120 m2 i sanaciju stana od 155 m2 nakon potresa. Izrada betonskog armiranog stupa visine 3 m i grede dužine 2 m. Zazidavanje otvora koji je nastao uklanjanjem sobnih vrata i slična dozidavanje na par mjesta blok opekom. Betoniranje podne deke cca 12 m2. gletanje zidova mrežicom za ojačavanje AR280 cca 50 m2. Žbukanje ili postavljanje knaufa cca 50 m2.