Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa s izolacijom

Sotin


Ljepljenje knaufa te obrada zidova na pripremljene zidove cca 100 m2, navlačenje sepa na stubište cca 100 m2, betoniranje terase izvan kuće cca 20 m2 i izrada stepenica (5 stepenica širine 1,5 m). Trebam ponudu za radove sanacije stropa skladišnog prostora u prostorima farmacetuske tvrtke. Molim da mi se hitno javi slobodni majstor za radove. Radi se o Armstrong pločama. U zgradi sam kupio dva stana i povezao ih vratima tako da sam izbušio otvor u AB zidu. Sada stanove više ne planiram koristiti na taj način i želim zatvoriti navedeni otvor (rigips, siporeks) tako da to opet budu dva odvojena stana. Dimenzije vrata koja treba zatvoriti su: 60 x 196 cm (svijetli otvor). Debljina zida je 15 cm.
Posao uključuje:
1. demontažu postojećeg štoka i vrata
2. zatvaranje otvora gdje su bila vrata na način da se nakon bojanja zida (to mogu napraviti i sam) više ne primijeti da su tu ikad bila vrata.
Molim vas ponudu za navedeno. Sa radovima bi trebalo početi što ranije. Pobojati zid na kraju mogu I sam I to ne treba biti dio ponude. Molim ponudu za žbukanje zidova - 100 m2. Izrada poda 20 cm, suhi estrih 65 m2. Knauf zid - 2 x 1 ploča na 10 cm potkonstrukciju, ispuna vunom 36 m2. Plafon - krpanje betonfixom + 2x gletanje 65 m2. Zidovi gletanje 2x 100 m2. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Na kosi strop (tavan) površine 100 m2 treba postaviti izolaciju (vune) 15 cm i najlona između rogova krova. Gipskartonske ploče na potkonstrukciju i priprema za krečenje. Trebam ponudu za pregradi zid 7,5 cm od gips ploča, 9 metara dužine i 2,4 m visine, materijal moj. Samo ruke, molim cijenu. Trebam ponudu za ugradnju knaufa na mjestima gdje su skinute klime. Radovi su na stropu i visina je 3,80 m. Postoji 12 rupa veličine 70 x 70 cm te je potrebno gletanje spojeva bez bojanja. Ujedno postavljanje revizije na mjesto gdje dolazi rešetka od klime, 3 kom. po 1 x 0,5 m.