Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa u potkrovlju

Banjščina


Trebam ponudu za pregradnju hodnika. Potrebna mi je ponuda za uređenje hodnika dim. 2,7 x 5 x 1,2 m i ulaza u kuću. Potrebno je na plafon staviti knauf cca 6 m2, ugraditi dvije led lampe, izvaditi 1 štok i poravnati otvor štoka, zidove hodnika urediti i navući dekorativnu žbuku cca 35 m2, izvaditi staru keramiku i postaviti novu cca 10 m2 i ulaz kuće urediti i navući fasadu (bez stiropora) cca 8 m2. Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju. Obrada špaleta nakon ugrađenih kliznih vrata. Kompletno uređivanje dotrajalog balkona od cca 2-3 m2: brušenje, gletanje, bojanje, uređivanje ograde, nove pločice.
- Pregradna prozirna klizna vrata između kuhinje i hodnika
- Izrada knauf - zvučne izolacije u spavaćoj sobi
- Instaliranje posebnog roloa s vodilicama na malom otvoru u zidu, za odjeljivanje kuhinje od dnevne
Zainteresirani moraju doći na teren pa napraviti ponudu troškova. Potrebno je izvesti sve navedene radove a ne djelomično jer su svi izvedivi. Tražim majstora za zamjeniti knauf u kupaoni na stropu i u kuhinji. Potrebno je popraviti pukotine od potresa i pregletati. laminat mi se podigao od potresa pa bi i to trebalo popraviti. Farbanje mi ne treba. Trebam ponudu za knauf, gletanje, ličenje, keramika, obrade kamenih fuga i čišćenje starih fuga, vanjski dio kuće. Ne mozemo otvoriti prozor (60x80) jer je knauf na špaleti postavljen preblizu mehanizma za otvaranje. Treba maknuti jedan komad knaufa i nakon toga obraditi špaletu na tom dijelu, da bude ravan, tanji nego prije i da se može otvoriti i zatvoriti prozor.