Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa u potkrovlju

Psarjevo


Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Trebam majstora za izradu pregradnog zida na stepeništu. Trebam ponudu za zatvaranje knaufom, visine 270 i širine 130 za harmonika vrata. Trebam ponudu za saniranje kupatila, knauf stijena i strop. Trebao bih napraviti sobu unutar jedne velike (u kutu velike sobe), ugraditi vrata sa štokom. Dakle, 2 strane knauf a jedna strana ima vrata. cca v340 x 250š x 280d. Knauf na dvije strane, iste treba gletati i ofarbati. Obavezna izolacija vunom među pločama. Adaptacija garažnog samostoječeg prostora u stambeni. Potrebno je izvršiti radove, rušenja, zidanja, ugradnje stolarije, knaufa, završnih estrih podnih polaganja, ličilačkih radova i ostalog u svezi po dogovoru. Objekat je tlocrtne površine 50 m2, prizemlje visine 220 cm. Trebam ponudu za oblaganje knaufom krovne šupljine (ravno spuštanje stropa) uz toplinsku izolaciju kamenom vunom u debljini 15 cm. Vaš rad i materijal (ili eventualno moj materijal). Radi se o stambenom prostoru površine 140 m2. Strop se finalno boja u bijelu boju.