Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje knaufa

Lužan Biškupečki


Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova. Priprema zidova te gletanje i bojanje kuhinje od 10 m2. Zaljepiti knauf ploču na jedan zid. Trebala bih ponudu za sanaciju knaufa oko krovnih prozora, jer je prokišnjavalo zbog neodržavanog krova na zgradi. U prilogu su slike. Trebam ponudu za rušenje starog plafona (plafon je na drvenim gredama) i postavu knauf plafona cca 17 m2. Molim ponudu za adaptaciju štete nastale uslijed potresa te okvirni troškovnik materijala. Zidove bi na mjestima trebalo žbukati, gletati i farbati. Na pregradnim knauf zidovima bi trebalo samo pregletati i prefarbati ispucale dijelove.
Također bi trebalo promijenit dio laminata koji se nadigao zbog vode (cca 4 m2). Trebalo bi postaviti nove ukrasne lajsne oko vrata koje su otpale (jedna vrata).
Površina stana je 55 m2. Okvirna površina dijela za žbukanje je 12 m2. Površina dijelova za gletanje cca 30 m2. U prilogu dostavljam slike. Trebam pokrpati dvije rupe u knaufu u potkrovlju, jedna na stropu, druga na zidu. Zamolio bih ponudu za postavljanja knaufa na lamperiju, 72 m2 i sve ostalo što ide uz to. Trebam ponudu, potrebno je zatvoriti jedna balkonska vrata u sobi knaufom, vrata ostaju samo ih treba zatvoriti knaufom.