
Postavljanje laminata
Brašina
Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru.
Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebam majstora za niveliranje poda kao pripremu za lamiat. Radi se o dnevnom boravku s prelazom na kuhinju, 20 - ak kvadrata. Potrebno je naljepiti 22 kvadrata papirnih tapeta (soba) na postojeće stare, obojati strop sobe 10 kvadrata. To mi treba jako hitno. Postaviti itison od 10 kvadrata. Postavljanje podnih lajsni, ukrasnih i kutnih lajsni i montaza harmonika vrata. Laminat se na pojedinim mjestima jako čuje, tj. škripi. Pod nije 100% ravan i trebalo bi nekako popuniti, tj.izravnati podlogu ispod laminata a da se laminat ne skida. Ukoliko netko zna kako i na koji nacin, molio bih da nam se javite i pomognete. 1. radi ugradnje radijatora u susjednoj sobi (spajanje na cijevi) trebamo majstora koji će bilo zamijeniti bilo prerezati laminat i nakon ugradnje ponovno ga spojiti, vratiti na mjesto.
2.pored toga treba nam montaža drvene barske stolice i još neki sitni popravci. Adaptacija stana od 60 m2: rušenje zidova, postavljanje podova (pločice, laminat) te potpuna adaptacija kupaone i kuhinje, krečenje zidova.