Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje laminata

Juričani


Zanima me ponuda za kompletnu adaptaciju kupaone od pločica do sanitarija cca 8 kvadrata kao i zamjena parketa s laminatom u cijelom stanu cca 45 kvadrata. Trebam ponudu za brušenje i lakiranje parketa cca 60 m2 te postavljanje lajsni i ponudu za skidanje laminata te postavljanje vinila cca 80 m2 i postavljanje lajsni. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebala bih postavljanje oko 5 metara lajsni u hodniku. Na podu su pločice, a stavila bih drvene bijele lajsne. Lajsne su kupljene, potrebno ih je izrezati i naljepit. Ako bi moglo što prije. Uređenje potkrovlja, cca. 120 m2:
- postavljanje podloge
- postavljanje keramike
- ugradnja 2 mala pvc prozora
- žbukanje i farbanje zidova cca. 50 m2
- lakiranje greda
- postavljanje knaufa cca 20 m x 1 m Trebam majstora za postavljanje laminata na novi estrih 12 m2. Potrebno mi je postavljanje PVC poda koji je u roli. Treba ga izmjeriti i odrezati. Pod se nalazi u kuhinji, veličina cca 12 kvadrata (4 m dugačka, 2,5 m široka).