Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje laminata

Supljak


Trebam ponudu za postavljanje laminata. Skinuti stari laminat te postaviti novi sa lajsnama oko 10 kvadrata. Laminat bi kupili mi. Potrebna sanacija parketa 16 m2 (brušenje, lakiranje i zamjena lajsni, parket nije ljepljen) i stubišta od drva. Trebam keramičara za skidanje starih pločica u kuhinji i stavljane novih, cca 7 m2, poslavljanje 10 m2 laminata, termin od 10.5. Tražimo seljački pod. Potrebna količina je 26 m kvadratnih. Zanimaju me dimenzije kao i cijena i način plaćanja? Trebam ponudu za postavljanje industrijskog linoleuma, površina 50 m2. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru; Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju? Lijep Pozdrav, Tomislav Trebam majstora za pod koji nudi hrastove daske, laminate i slično. Količina cca 160 m2.