Postavljanje mineralne vune i knaufa
Golik
Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam ponudu za popravak knaufa za dva krovna prozora te zamjenu knauf ploče iznad vrata cca 1 m x 1 m. Postavljanje knaufa na zid dimenzija cca 2,30 x 2,80 m. Na otprilike polovici zida je nosiva greda izbočena cca 13 - 15 cm i po zidu su postavljene cijevi klime. Potrebno je postaviti kamenu / staklenu vunu na zid prije postavljanja knaufa da se ne bi čule cijevi kada klima radi. Trebamo objesiti zidni sat od 6,5 kg na zid od knaufa. Monter suhe gradnje, knaufer, tražim dobrog majstora za postavljanje knaufa, plaćam dobru satnicu, početak - odmah. Trebam ponudu za gipskartonske radove, pregradni zid od knaufa u kući, zid 10 m2. Trebam ponudu za knauf na potojeću lanperiju, 120 kvadrata plafona i zidova 160 kvadrata.