Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje mineralne vune i knaufa

Muntić


Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida oko 4 x 2,20 u kući, novogradnja. Početak radova odmah. Trebao bi najbolju ponudu za postavljanje oko 25 - 30 kvadrata knaufa. U principu bi samo stavio knauf na ovaj zid i u ovu malu prostoriju. S tim da u ovoj većoj prostoriji ne bi stavio na strop, u prilogu su slike. Potrebni su građevinski i zidarski radovi na sanaciji i preuređenju starije kuće. Radi se o sanaciji ploče (deke) na garaži, sanaciji balkona (okapnica) i zidanju ograde od siporeksa na balkonima. U unutrašnjosti je potrebno srušiti 2 zida, proširiti otvore za vrata, postaviti knauf ili žbukanje zidova te izrada glazure na katu. Trebam ponudu za gipskartonske radove, skidanje i postavljanje novog knaufa na strop od wc-a od 5 kvadrata. Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba). 3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2. 4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe. Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Zidanje knaufom pregradnog zida s otvorom za vrata u prostoriji (veličina zida 3 x 4). Otvaranje prolaza za vrata u knauf zidu i instalacija vrata. Proširivanje prolaza, skidanje dijela knaufa i instalacija protupožarnih vrata. Zidanje knaufom prosrtorije od cc 12 kvadrata sa stropom u hali. Postavljanje visokog knauf zida visine cca 6 metara u hali na postojeće nosače. Služi kao pozadina u studiju. Još sitnih radova, popravaka. Trebam ponudu za postavljanje stropnog i zidnog knaufa u potkrovlju, sveukupno 25 m2.