Postavljanje mineralne vune i knaufa
Ruševo
Ugradnja kliznih vrata u knauf, pregradni zid postoji i od knaufa je, treba ga izrezati da bi se mogla postaviti vrata (80 cm). Zanima nas cijena izvođenja radova uz materijal.
Dali postoji mogućnost da se to izvede u slijedeća 2 tjedna. Ventilacijska cijev nape. Napa je već ugrađena, ali je potrebno ugraditi cijev do nape iz ventilacije. Dvije su opcije: 1. Provlačenje cijevi od nape do vanjskog zida zgrade gdje bi se probio novi otvor za ventilaciju. 2. Provlačenje cijevi od nape do već postojeće ventilacije. Potrebno je probiti dva unutarnja zida da se dođe do ventilacije.
U oba slučaja duljina cijevi bi bila oko 5+ metara. Dio cijevi bi prolazio iznad kuhinjskih elemenata (plostnati profil cijevi). Rupa za provući cijev nape već postoji do vrha kuhinjskih elemenata. Ostatak duljine cijevi bi idealno bilo sakriti gips pločama ili nečim drugim. Pošaljem slike i detalje kad se čujemo. Trebam ponudu za radove izrade spuštenog stropa, 10 m2, strop oko 13 cm. Materijal je moj. Trebam pitura za oko 350 m2, farbanje dvije ruke (ima sitnih popravaka) i knaufara za pregradni zid oko 20 m2. Povodom izgradnje kuće od 114m2 sa bazenom od 25 m2, koja je trenutno u roh-bau fazi, interesira nas ponuda svih preostalih radova po sistemu ključ u ruke (vodoinstalacija i keramičarski radovi, elektroinstalacija, fasada i izolacija, gradnja unutarnjih pregradnih zidova, soboličilacki radovi i podovi, ravnanje terena, bazen, uređenje okućnice uz gradnju ostave i parkinga. Postavljanje staklenih vrata na ured (potencijalno postavljanje knaufa na malom dijelu kod vrata) te popravljanje malog dijela poda - hitno. Knauf spušteni strop (cca 8 - 10 cm) na direkt. Traži se izvođač za “ruke”, materjal je već na objektu, 250 kvadrata po 65 kuna / m2. Montirano, izgletano, spremno za bojanje, konačan obračun po građevinskoj knjizi. Isplata nakon završenog i pregledanog posla.