Postavljanje parketa
Čabrunići
Trebam majstora za brušenje i lakiranje parketa. Ukupna površina parketa cca 200 m2. Radi se o dnevnom boravku i 3 sobe u privatnoj kući. Trebam izvođača / ponudu uz garanciju za slijedeće:
- dizanje starih (2 god.) pločica na cca 20 m2 balkona (nije natkriven), uređenje podloge s izolacijom kako je navedeno u donjem tekstu:
‘’Kod ovakvih sanacija je potrebno skinuti sve do betonske ploče ili ako je rađen, betona u padu.
Na to ide filc, pa hidroizolacijska membrana od mekanog PVCa zadignuta min. 30 cm od budućeg gotovog poda, pa ponovo filc, pa XPS toplinska i zvučna izolacija, pa na to građevinska folija na koju se radi glazura min. 5 cm.
Po potrebi se izvodi brzosušeća glazura i nakon par dana (ako je rađena brzosušeća glazura) ide dvokomponentna polimer cementna hidroizolacija uz obavezno podizanje na stijenke zida, a od poda min 20 cm, sa također obaveznom ugradnjom brtvene trake na spoj pod fasada.
Pločice lijepiti u flexibilno ljepilo, fuga 3 mm, soklu podići na križić pa spoj sokla-pločica zabrtviti PU silikonom.
Na tako izvedene radove se dobiva min. 10 god. garancije’’
Napominjem da su radovi na fasadi kuce obavljeni kamenom vunom 8 cm debljine i kompletirani su. Zbog loše hidroizolacije balkona voda ulazi u kuću i širi se po cijeloj dužini balkona te nakon prestanka kiše još dva dana iz balkona curi voda nakupljena između pločica i ploče. Balkonska ograda je pola zidana a pola od stakla koja trenutno skinuta i čeka sanaciju zbog sumnji da voda ne ulazi kroz rupe vijaka koji drže istu. Trebam ponudu za brušenje, kitanje i lakiranje postojećeg parketa cca 45 m2. Brušenje i lakiranje parketa 16 m2, trebam majstora. Trebam majstora keramičara za promjenu podnih pločica 50 m2, postavljane brodskog poda 13 m2 i farbanje zidova. Trebam ponudu za popravak ili zamjenu parketa u stanu (stara gradnja). Potrebna mi je usluga brušenja i lakiranja starog parketa. Molim okvirnu cijenu.