Postavljanje parketa
Jelovec
Tražimo kvalitetnog i pouzdanog parketara za postavljanje laminata u stanu, površina za postavljanje će biti između 44 - 48 m2. Radovi uključuju postavljanje spužvice (6 cm), laminata (10 mm), sokl lajsni (58 mm), prijelaznih i završnih profila te podrezivanje sobnih vrata (5 kom). Laminat je već kupljen, izvođenja radova bi bilo tokom mjeseca lipnja, možemo se prilagoditi i pričekati slobodan termin u lipnju.
Poželjno je da budu dva majstora, stan je namješten, ukućani će rastaviti i pomaknuti sve što je moguće od namještaja radi što lakšeg postavljanja. Poželjan je osobni dolazak na izvid i davanje ponude. Tražim majstora za brušenje i lakiranje parketa (hrast) površine oko 9,5 m2 u stanu. Tražim parketara za brušenje, krpanje i lakiranje postojećih paketa, ukupno 26 m2 (hodnik, blagavoanica, dnevni boravak). Radovi bi počeli idući tjedan ili po dogovoru. Zgrada ima besplatni parking. Trebam majstora za struganje i lakiranje parketa s lakom na bazi vode, 10 m2. Trebam parketara za brušenje starog parketa i mat lakiranje, jedna soba. Trebam ponudu parketara za brušenje i lakiranje starog parketa, u sobi površine 24 m2. Tražim izvođača za adaptaciju stana 56 m2.
Potrebno je:
- preseliti kuhinju iz jedne prostorije u drugu,
- prelakirati parkete,
- okrečiti stropove i zidove.
Detaljni upit sa nacrtima i fotografijama šaljem na mail.
Planirano vrijeme izvođenja radova je proljeće, nakon završetka sezone grijanja. Poželjno je da je izvođač već prije radio na ovakvim zgradama.