Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje parketa

Kestenovac


Tražimo radnike za slijedeće radove u sobi površine cca 12 m2 (h = 260 cm):
1. Elektro radovi: zamjena utičnica (štemanje zida zbog stavljanja veće utičnice) i ugradnja dodatne utičnice na novoj poziciji
2. Soboslikarski radovi: brušenje, gletanje i bojanje zidova i stropova
3. Podopolagački radovi: brušenje i lakiranje postojećeg parketa ili postavljanje laminata preko postojeće podne obloge.
Materijal osiguravamo mi, molim ponudu za izvođenje radova i moguće rokove izvedbe. Trebam ponudu za obnovu, brušenje i lakiranje parketa blagavaona i dnevna soba. Tražimo majstora za brušenje i lakiranje parketa. Dnevni boravak / hodnik. Trebam parketara. Brušenje, krpanje i lakiranje starog parketa / drvenih daska (kao brodski pod). Površina 45 m2. Trebam parketara, potrebno je brušenje i lakiranje 2 sobe cca 32 m2. Tražim majstora za brušenje i lakiranje parketa u sobi cc 20 m2. Promjena praga iz kuhinje u dnevni, stari je prevelik i iznad poda stalno se zapinje za njega i počeo se odvajati.