Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje parketa

Lug Poznanovečki


Trebam brušenje i lakiranje parketa, parket je gotov, ima sloj za brušenje 5 mm. Trebam ponuduza građevinske radove adaptacije obiteljske kuće. Potrebno je:
1. Skidanje postojećih pločica (15 * 15 cm), priprema zidova i postavljanje pločica u 2 kupatila svako cca 3 m2 tlocrtno. Kupatilo se sastoji od tuš kabine, školjke, i umivaonika te 2 ventila.
2. Skidanje laminata i postavljanje pločica u sobi veličine cca 16 m2
3. Skidanje parketa i postavljenja pločica u dvije sobe svaka veličine cca 15 m2
Skidanje pločica i laminata mogu obaviti sam. Potreban mi je keramičar za postaviti pločice ili skinuti postojeće i postaviti nove ovisno o dogovoru. Moguće je, u paketu dogovoriti i vodoinstalaterske poslove (vađenje postojećih cijevi, postavljanje hidroizolacije, postavljanje novih cijevi te montiranje sanitarija (ugradbena školjka, staklena stijena, umivaonik s pipom i 2 ventila) iako imam majstora za vodu.
Keramika još nije kupljena i biti će manja u kupatilu i veće ploče u sobama. Primam savjete majstora. Radovi planirani za 1. ili 2. mjesec. Trebam majstora za brušenje i lakiranje starog parketa. Molim cijenu i okvirno vrijeme radova za brušenje i lakiranje starog parketa s vašim materijalom za cca 16 m2. Treba brušenje i lakiranje parketa oko 60 kvadreta. Potrebna je sanacija starog poda. Skidanje laminata i ispod njega parket. Prilagoditi podove za postavljanje parketa. Radi se o 3 spavaće sobe hodnika i dnevnog boravka, otprilike kvadratura je 65 - 70 m2. Imam 2 sobe sa starim parketima, zajedno su otprilike 25 m2. Trebalo bi lajsne promjenit, zanima me cijena usluga sa materijalom.