
Postavljanje parketa
Novo Selo Okićko
Trebam parketara brušenje parketa, deset novih letvica treba promjeniti jer imam nove letvice. Trebam parketara za postavljanje izolacije i parketa u dvije prostorije 12 m2 i 15 m2. Molimo ponudu i pojašnjenje vezano za izvedbu izolacije. Parket bi kupili sami. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Imam parket oštećen na nekim mjestima u dnevnom boravku, željela bih ako se može, samo djelove zamjenit ili poštukat ili nešto što je najisplatljivije. Radi se o dnevnom boravku stare kuće, prizemno cca 24 kvadrata. Potrebno je u novom stanu postaviti lajsne na dijelovima na kojima ne valjaju, plus fugirati između lajsni i parketa, tražim majstora. Trebam ponudu za za plinske instalacije, vodoinstalaterski radovi, elektroinstalaterski radovi, keramičarski radovi, parketarski radovi, gipskartonski radovi, soboslikarsko-ličilački radovi. Površina stana gdje su potrebni radovi iznosi 100 m2. Tražim majstora za laštenje parketa i lakiranje.