
Postavljanje parketa
Šolta
Trebam parketara za brušenje i lakiranje parketa u dnevnoj sobi (oko 30 četvornih metara). Novi hrastovi parketi postavljeni su prije godinu i pol dana, neposredno prije potresa. Nakon potresa razdvojili su se na mnogo mjesta i popucao je lak (ekološki polumat) pa bih željela da se ponovno izbruse i prelakiraju (ovaj put poliuretanskim lakom). Početak radova: 30. kolovoza Molim ponude. Molim ponudu za brušenje i lakiranje starijeg parketa, 58 m2. Trebam brušenje i lakiranje starog parketa cca 35 m2. U stanu od 36 m2 trebam ponudu za slijedeće radove adaptacije:
1. sanaciju zidova - struganje, vjerujem žbukanje (jer ima vlage, a i ugradila sam nove prozore pa i tu treba radova) impregnacija i bojanje.
2. skidanje pločica u kuhinji i na manjem dijelu ponovno stavljanje pločica.
3. postavljanje novih parketa u sobi (stari su jako oštećeni)
4. sruganje i bojanje unutarnjih vrata i štokova
Radove bi radila na proljeće ili ljeto. Trebala bih gletatnje i bojanje zida u sobi cca 10 m2. S obzirom da se zidovi nisu dirali od svoje prvobitne gradnje, dosta su neravni i trebalo bi napraviti procjenu i vidjeti što sve još treba. Isto tako u tom prostoru postoji stari parket kojeg bi trebalo prešmirglati i polakirati. Stara vrata koja se tu nalaze trebam promijeniti i eventualno prozore. Tražim majstora za postavljanje podova, troslojni parketi. Trebao bih ponudu za brušenje, bajcanje i lakiranje 52 m2 parketa.