
Postavljanje pločica u kuhinji i kupaoni
Blaževdol
Pločice i ljepilo imamo, ostalo je na majstoru da kaže što treba nabaviti on ili mi te nas zanima cijena posla (ruke) za pokrivanje terase i stepenica. Površina terase sa stepenicama je max 35 m2. Trebam ponudu za postavu 130 m2 keramičkih pločica, pod, kupaonica, 2 WCa. Hitno trebam keramičara za ugradnju cca 60 m2 pločica - što podnih, što zidnih. Pločice su nabavljene. Spremna sam nabaviti i lijepilo i lajsne. Molim samo ozbiljne ponude. Potrebno mi je bojanje pločica u kupaonici, podnih i zidnih, tražim majstora. Trebam keramičara za postavljanje podnih pločica. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik.
Zainteresiran sam za postavljanje pločica na podu površine 40 m2 uz eventualno postavljanje podnog grijanja, adaptacija postojećeg dimnjaka u kamin, bojanje zidova.