Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje pločica u kuhinji i kupaoni

Črnec Biškupečki


Trebam podne pločice u kupatilu, uključujući i za tuš pločice i zidne s kosinom. Otprilike sve skupa 15 kvadrata. Trebam ponudu za kompletnu adaptaciju kupaonice sa instaliranjem nove vodovodne instalacije i keramikom, odvoz otpada i kompletno opremanje. Tražim keramičara za postavu pločica u kupaonici, kuhinji i hodniku. Ukupno oko 25 m2. Trebam ponudu za ljepljenje pločica na terasu, cca 15 kvadratnih metara. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike u kuhinji 30 m2, konobi 30 m2, dva mala wc-a 2 m2 te dva kupatila zajedno oko 12 m2. Radove potrebno započeti za nekih 10 do 15 dana. Trebam ponudu za radove adaptacije i preuređenja kuhinje sve od podova, prozora, do montaže kuhinjskih elemenata po mjeri. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG.