Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje pločica u kuhinji i kupaoni

Mrežnička Varoš


Trebam keramičara za podne i zidne pločice, podnih cca 22 m2, zidnih cca 8 m2. Na pod ide preko postojećih pločica, a zidne skidati stare (cca 8 m2) i staviti nove. Trebam kompletnu adaptaciju kupaone: - skidanje starih pločica, priprema zida i stavljanje novih (pločice imamo) - uklanjanje stare kade, wc školjke i umivaonika te postavljanje nove tuš-kade, školjke i umivaonika, zamjena vodovodnih cijevi gdje je potrebno - postavljanje električnog ljestve radijatora na zid kupaonice i bojlera - dimenzije kupaonice: širina 2,5 metra, dužina 3 metara, visina 2,8 metara. Molim okvirnu ponudu. Tražim keramičara, postava pločica na stubištu, 20 stepenica i podest metar sa metar. Kuća starija, drvena treba kompletnu adaptaciju. Izvana je novo adaptirana I sad želim isto sa interijerom:
Stariji drveni pod treba biti zamijenjen i betonski napravljen – deka postavljena. Površina je cca 50 kvadrata. Ispod pola kuće je podrum. Knauf treba biti postavljen na 50 kvadrata plafona i 70 kvadrata zidova. Otprilike 50 kvadrata keramičkih pločica treba postaviti u samoj kući.
Mala kupaona od 2 kvadrata treba novu keramiku i sanitarije, ukjučujući tuš kabinu. Naravno i rušenje potojeće.
Otprilike 20 utičnica treba postavitiu I razvući novu struju po cijeloj kući, led rasveta se treba postaviti u spavaćoj i dnevnoj sobi. Izvod za kuhinjsku napu izveden.
U podrumu planiram peć na drva za centralnoi grijanje koje će biti u podnoj varijanti. Treba izvući dimnjak. Također žbukanje i farbanje zidova u podrumu koji je površine cca 20 kvadrata I visok oko 220 cm. Trenutno ima betonske zidove. Vodootporni knauf postaviti na plafon u podrumu i montirati ugradbenu led rasvetu.
Na jednom dijelu podruma treba postaviti hidroizolaciju. Izrada dvojih sobnih vrata po mjer – standardna veličina.
Farbanje cijelog postavljenog knaufa. Nova vodena instalacija treba biti postavljena – postojeća je u redu ali je treba produžiti nekoliko metara. Isto s odvodom iz sudopera. Trebaju mi i dodatni poslovi u dvorištu - betoniranje platoa 50 kvadrata kao postolje za montažne nadstresnice za aute.
U obzir dolaze samo detaljne punude za kompletno obavljen posao jer se želim dogovoriti samo sa jednim izvođacem. Moilim konkretan odgovor. Vrijeme mi je bitno, ja ću kupiti materijal - molim cijenu radova. Uvjeti su čist i pedantno obavljen posao te garancija na izvedene radove. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica i hidroizolacije u manjoj kupaoni. Trebam ponudu za renoviranje kupaonice od 4 m2, postavljanje knaufa u stanu, plafon i na pojedinim zidovima i sitne preinake stana. Trebam ponudu za građevinske radove stavljanja hidroizolacija i keramike na 30 m2.