
Postavljanje pločica u kuhinji i kupaoni
Mrzović
Renovacija terase, postavljanje pločica na istoj, trebam ponudu. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Trebala bih uklanjanje starog (plijesan) i stavljanje novog silikona na kadi. Trebam ponudu za dovršenje stambenog objekta u površine cca 110 m2. Stanje trenutno je rob bau, radovi koji su potrebni su: zemljani radovi, rušenje i demontaža, zidarski, izolaterski, bravarski, gipskartonski, soboslikarski, keramičarski, parketarski, vodoinstalaterski, elelktroinstalaterski i ostalo. Šaljem troškovnik za ponudu po potrebi. Trebala bih majstora keramičara za postavljanje pločica podnih i zidnih u kupaonici (3 x 1). Trebam nekoga da makne kadu i oploča zid i pod na mjestu te kade, sredi odvod, postavi samo staklenu stijenu ili vrata da se to zatvori. Ova stara kada je 150 / 73 cm. Renovacija kupaonice, skidanje podnih pločica, demontaža kade, tuš kade i wc-a. Postavljanje keramike, eventualno premještanje instalacija. Najbolje bi bilo sistem ključ u ruke.