Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje pločica u kupaonici

Lanišće


Trebam ponudu za postavljanje pločica u kupatilu i kuhinji. Trebam keramičara za ljepljenje keramičkih pločica: kupatlo, hodnik, balkon. Trebam ponudu za adaptaciju krova i unutarnje uređenje stana.
Kompletna promjena krovišta cca 150 m2 (osim greda), ugradnja klasičnih prozora (1 na istočnoj, te 2 dvokrilna od poda do stropa na zapadnoj strani uz prilagodbu krovišta - sjever i jug je ciglani) termoizolacija krova, biber crijep, te unutarno uređenje unutarnjeg prostora cca 55 m2.
Prostor je klasičan neiskorišten tavan s izgrađenim unutarnim zidovima (cigla) i betonski pod, krovište s salonitnim pločama. Priključci su provedeni do etaže. Ugradnja 2 unutarnja vrata, uređenje zidova i podova (pluto u stambeni prostor i pločice u kuhinji i kupaoni) Početak radova polovicom godine. Molim okvirnu ponudu s vašim materijalom i radom uključenim u cijenu. U stan u prizemlju prodire voda iz terase. Potrebno je razbiti popločanu terasu, napraviti novu hidroizolaciju i opet napraviti ploču. Stan je prazan, može se prespavati. Slike mogu poslat na e-mail. Trebam ponudu za postavljanje podnih i zidnih keramičkih pločica u renoviranoj kupaonici. Kupaonica ima oko 4 metara kvadratnih, a na zidove bi pločice do 2 metra visine. Postavljanje pločica u kupaonici: 22 m2, zid dimenzije 30 * 60 * 0.8 cm, 6 m2 pod, dimenzije 75 * 75 * 1 cm. Potrebno je postaviti pločice na cijeli zid i pod te fugirati, ljepilo imam svoje kao i kajle te nivelatore. Molim isključivo ponude sa predračunom. Trebam keramičara za postavu pločica (pločice i fuge su kupljene) za garažni prostor cca 6 m2.