
Postavljanje pločica u kupaonici
Mirlović Polje
Skidanje pločica s terase 5,5 x 4 m (postavljene su pločice na pločice). Zaštita Sika ili slično jer terasa podlijeva u sobu ispod. Postavljanje novih plocica. Popravak ruba terase uz oluk, voda curi između oluka i terase, fali bakrena ploča na kraju jer je prosli keramičar skinuo zbog ljepljenja pločica i sad voda podlijeva između. Kupila sam stan kojeg želim djelomično adaptirati. Trebam ponudu za radove. Znači u stanu bi trebalo napraviti slijedeće:
- otvoriti prolaz između kuhinje i dnevnog boravka (ne znam da li je u pitanju nosivi zid ili nije);
- dva manja zidića (koji su "šuplji") između dviju soba srušiti i napraviti jedan novi pregradni zid pola metra dalje;
- u kupaonici jedan dio zida srušiti kako bi se kupaonica malo povećala i napraviti dva nova zida. Ne znam da li sam dobro objasnila, ali pretpostavljam da će netko doći vidjeti stan i zatim napraviti ponudu. Imam također namjeru i adaptirati kupaonicu kompletno (izmjena cijevi, nove pločice, postavljanje sanitarija i električne grijalice)
Zgrada nema lifta. Stan je trenutno prazan (nitko u njemu ne živi). Trebam ponudu za postavljanje vanjskih pločica u predvorje i stubište, te na terasu ukupne površine 70 m2. Stubište ima ukupno 4 x 8 stepenica i 3 podesta. Terasu - 20 m2 je potrebno hidroizolirati i ukloniti stare pločice. Predvorje - 20 m2 je potrebno nivelirati prije postavljanja pločica. Trebam ponudu keramičara za postavljanje pločica i hidroizolacije u manjoj kupaoni. Trebam ponudu keramičara za postavljanje podnih pločica u kupatilu. Tražim keramičara za postavljanje keramičkih pločica u kupaonici. Trebamo ponudu za postavljanje pločica u kupaonici i na balkonu.