
Postavljanje pločica u kupaonici
Staro Čiče
Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, 25 m2, podne. Trebam ponudu za komplet renoviranje kupaone i wc-a. Molim ponudu za poslove na uređenju okoliša (možete izabrati one za koje ste zainteresirani):
1. Postavljanje opločnika (betonske kocke 10 x 10 x 6 cm): 170 m2
2. Izgradnja drvene pergole između kuća (grede 10 x 12 cm u jednom smjeru i 5 x 12 cm okomito na njih, razmak greda 90 cm; 5 drvenih stupova 10 x 10 cm visine 2,4 m): 19 m2
3. Iskop vrtova (radi nasipanja zemlje)
4. Izgradnja ogradnog zida:
a) Temelj ogradnog zida: oko 13 m
b) Ogradni zid – visoki (zidani): 28 m x 1 m x 0,15 m
c) Ogradni zid – niski (zidani): ? m x 0,5 m x 0,15 m
d) Nadogradnja (u visinu) postojećeg ogradnog zida: 8 m x 0,1 m x 0,3 m
e) Betonski stupići 0,15 m x 0,5 m x 0,15 m: 40 kom
5. Oblaganje sokla deko-kamenom: 167 m x 0,2 m
6. Oblaganje stupova deko-kamenom (kutni elementi): 52 m x 0,2 m
7. Postavljanje (betonske ili kamene) poklopnice (širine 25 cm) na ogradni zid: 80 m
8. Izrada fasade na zidu između kuća i na ogradnom zidu (stiropor 2 cm + akrilat / silikat): oko 100 m2
9. Izgradnja zida ljetne kuhinje: 4,7 m x 2,4 m x 0,2 m
10. Izgradnja pečenjare (roštilj - kućica): 2 m x 1,3 m (tlocrtna površina)
11. Izgradnja drvene nadstrešnice na stupovima (drveno krovište na 4 vode sa crijepom, oslonjeno na 7 stupova i na zid): 42 m2 (tlocrtna površina)
12. Postavljanje keramike u ljetnoj kuhinji
13. Izgradnja drvene nadstrešnice iznad ulaznih vrata (drveno krovište na 3 vode sa crijepom, pričvršćeno na nosač ostavljen u zidu): 3 m2 (tlocrtna površina)
14. Izgradnja drvene pergole uz cestu (grede 10 x 12 cm u jednom smjeru i 5 x 12 cm okomito na njih, razmak greda 90 cm; 2 drvena stupa 10 x 10 cm visine 2,4 m): 26 m2
Ponudu možete dati po stavkama ili kao iznos dnevnice (ovisno o broju radnika). Radovi mogu početi za par tjedana. Plaćanje u gotovini, novac je osiguran. Izgradnja na osnovu građevinske dozvole, gradilište je službeno prijavljeno. Mogućnost besplatnog smještaja na gradilištu za radnike. Teren je ravan, nalazi se uz glavnu cestu tako da je pristup izvrstan. Struja i voda su na terenu. Betonara je u neposrednoj blizini. Trebam ponudu majstora keramičara. Potrebno je zaljepiti kuhinjske pločice, postaviti kuhinjski ormarić na zid i montirati vrata i ladice od ormarića. Zanima me okvirna cijena postavljanja pločica u kući od 60 kvadrata. Kontakt putem maila jer se ne mogu javiti dok sam na poslu. Trebam izvođača za postavljanje stare cigle na zid. Cigla je rezana na 3 cm, ukupno imamo površinu od 10 m2 - 5 m2 zida u stanu i 5 m2 zida na balkonu. Trebala bih majstora za kompletno renoviranje manjeg kupatila cca 4 - 5 kvadrata. Radovi obuhvaćaju skidanje starih pločica, promjenu cijevi u podnom dijelu, izmjenu ventila, postavljanje nove kade, umivaonika, skidanje postojećeg starog plinskog bojlera i postavljanje električnog te samim tim i provedbu manjeg dijela električnih instalacija, jedno pola metra i na kraju postavljanje novih podnih i zidnih pločica.
Molila bih ako mi možete poslati dobrog i iskusnog majstora a da opet ne bude skup.