
Postavljanje pločica
Gubavčevo polje
U potrazi smo za majstorima / ponudama za sanaciju spoja terase i odvodnog žlijeba (proboj vode na vanjski zid i stan ispod terase). Terasa na 3. katu, osiguran parking ispred zgrade. Vrijeme radova: odmah po dogovoru. Plaćanje iz pričuve. Trebam ponudu za renovaciju kupaonice. Treba demontirati stari prozor i zazidati ostali slobodni prostor (pretpostavljam da bude cca 6 cigli dosta), To bi bilo izvrsno ako bi se moglo izvesti do kraja Veljače.
- U kupaonici bude žbuka već skinuta do cigle, te bi stavili knauf ploče i na zidove i na strop, znači postava knaufa, cca 20-ak kvadrata.
- Postavljanje podnih pločica cca 4 kvadrata, te zidnih cca 10 kvadrata na te knauf pločice.
- Sitni elektro radovi u kupaonici, tipa postaviti električnu grijalicu, i radijator na struju za ručnike. Hitno trebam popločavanje terase, uz male zidarske radove. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, treba opločiti stan 30 m2, soba, kuhinja i cijela kupaona. Trebam ponudu za keramičarske radove, postavljanje pločica na vanjske stepenice. Trebam ponudu majstora keramičara. Potrebno je zaljepiti kuhinjske pločice, postaviti kuhinjski ormarić na zid i montirati vrata i ladice od ormarića. Trebam ponudu za adaptaciju stana 87,95 m2:
- brušenje i lakiranje postojećeg parketa cca 75,00 m2
- brušenje i lakiranje postojećih prozora 10 kom.
- pregradne stijene 2 kom. (š = 200 cm; v = 260 cm; d = 15 cm)
- keramika kupatilo 4,20 m2
- keramika wc 2,45 m2
- keramika kuhinja 6,85 m2
- keramika izba 1,40 m2
- soboslikarski, ličilački radovi
- farbanje radijatora (gus) 10 kom.