Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje pločica

Karigador


Potrebno je demontirati kadu, priprema i montaža tuš kabine, pločice - staklo. Molim ponudu. Potrebna firma koja se bavi, injektiranjem betona zbog kapilarnih voda. U ovom slučaju se radi o stropu u stanu stambene zgrade, gdje voda propušta iz stropa prilikom jačih kiša. Mogu poslati snimku prikaza za izvedbu što bi trebalo odraditi. 2. Potreban keramičar za postavljanje, 20 m2 klinker keramike, uz prethodnu izvedbi dizanja stare keramike i estrira, do mrtve ploče. Potrebno je odraditi hidroizolaciju i vratiti u prvobitno stanje. Trebam ponudu za ravnanje podova i zidova i postavljanje nove keramike u kupaoni. Sanacija balkona koji je ravni krov stanu ispod je već jednom izvršena krajem 2014. godine kada je postavljena nova hidroizolacija i pločice, no negdje voda pronalazi put ispod. Moguće je da su se uslijed potresa pojavile pukotine kroz koje je voda počela prolaziti na strop / stolariju stana. Postavljen je novi silikon uz rubove te je izvršeno testiranje kojim je utvrđeno da i dalje balkon propušta oborinske vode.
Potrebno je izvršiti cjelovitu sanaciju balkona. Dimenzije ugrubo su 260 cm od ulaza na balkon do žardinjere, a poprečno je 435 cm - cca 11,30 m2.
Potrebna je demontaža postojećih pločica, izrada hidroizolacije te postava novih pločica uz uređenje obruba – ukratko „ključ u ruke“ princip. Plaćanje bi se vršilo putem pričuve - GSKG. Renoviram kupaonu od 5 kvadrata. Vodoinstalater je promjenio cijevi, struja je rješenja. Trebala bih majstora koji će pripremiti prostor za postavljanje novih pločica te pločice i postaviti. Trebam majstora keramičara za nekoliko pločica u bazenu i također trebam ponudu za kompletnu wpc terasu od 30 m2. Trebam keramičara za postavu keramičkih pločica 120 x 120, 20 kvadrata i 120 x 60 15 m2. Tražim majstore za postavu keramike u objektu za najam od 4 do 5 zvjezdica.