
Postavljanje pločica
Žitarka
Trebam ponudu za promjenu pločica na terasi koja je stradala u potresu. Veličina 4,3 x 12,3 i 2,5 x 3,5 m. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, zamijena oštećenih pločica, 3 - 4 pločice u kuhinji. Potrebno je: 1. Skinuti lamel parket (15 m2) i stare pločice (5 m2); 2. postaviti nove pločice na ukupnu površinu od 20 m2; 3. Odvoz šute; 4. Radovi s opcijom ključ u ruke; 5. Izdavanje računa i garanacija obavezna; 6. Pločice moj izbor i trošak.
Molim lijepo ponude po pravilima struke, a za dodatne informacije stojim na raspolaganju. Trebam majstora za vađenje parketa i laminata iz dvije prostorije od 21 m2 i 13 m2, a zatim postavljanje keramičkih pločica. Trebam majstore za adaptaciju stana u potkrovlju. Postavljanje oko 80 m2 knaufa 35 m2 plafona, kosog 22 m2, te oko 20 m2 na okomiti zid. Mijenjam podnu oblogu ali bih trebao niveliranje poda na oko37 m2. Kupaonski radovi: Kupaonica je do 6 m2, skidanje zidnih pločica, oko 12 m2, skidanje podnih do 6 m2. Izmjena odvoda i dovoda na dužini cca 2 m i postava novih pločica. Ugradba 3 sobnih vrata sa dovratcima i obrada istih. Bilo bi i oko 15 do 20 m2 gletanja zidova.
Trebam srušiti jedan L zid ispod nosive drvene grede krovišta, a ispod nje bi možda ugradili čelični I profil u dogovoru sa izvođačem radova te obukli u knauf. Radovi bi počeli čim prije. Objekt je prizemni, potkrovlje. Potreban mi je keramičar za pripremu postavljanja nove tuš kade, stara je maknuta i šuta je odvezena. Veličina kade je 80 x 80 x 20 cm s nogicama i oblogom. Vodovodar počne sa radovima oko 10. rujna, po završetku verovatno do kraja tjedna bi onda trebali keramičara. Pločice na stjenama verovatno ne bi trebala v celosti mjenjati, samo bi želeli na stjeni, kde je tuš kabina dvigniti pločice za 2 reda. Pločice bi tu ostale iste bjele obične. Jer imamo 2 apartmaja bi možda ova 2 reda pločica stavili i u dolnjem apartmaju. Na tleh ( pod) bi bilo verovatno treba staviti nove pločice v celini, nekako iste kvalitete kao so sada ( ništa osobito). Povolno bi bilo ako bi mogle pločice nabaviti vi. Mi imamo jedan novi paket bjelih pločica. Mi bi došli krajem kolovoza, da se nadžemo sa vodovodarjem i da mu izručimo ključeve. Trebali bi račun zbog osiguranja stana. Ako ste zainteresirani javite pa se možemo nači da si pogledate kupatilo.