Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje podnih i zidnih pločica

Blišane


Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Trebala bih majstora za kompletno renoviranje manjeg kupatila cca 4 - 5 kvadrata. Radovi obuhvaćaju skidanje starih pločica, promjenu cijevi u podnom dijelu, izmjenu ventila, postavljanje nove kade, umivaonika, skidanje postojećeg starog plinskog bojlera i postavljanje električnog te samim tim i provedbu manjeg dijela električnih instalacija, jedno pola metra i na kraju postavljanje novih podnih i zidnih pločica.
Molila bih ako mi možete poslati dobrog i iskusnog majstora a da opet ne bude skup. Trebamo ponudu za postavljanje podnih keramičkih pločica u jednoj prostoriji od 110 m2. Trebam ponudu za polaganje pločica u kupatilu preko starih, oko 5 m2. Cijena nije upitna. Imamo pločice bez dodatnog materijala. Trebam majstotra za postavit pločice u kuhinju, manjih dimenzija, nekih 2.5 m2 na zidu. Trebam keramičara za postavljanje podne keramike u stanu 44 m2, kupatilo 6 m2, zid u kupatilu na visinu 2,10 m + vanjske natkrivene terase, pod 40 m2. Radovi cca 20.12.-10.01. Mogu ponuditi smještaj za 2 - 3 radnika, ostalo po dogovoru. Trebam ponudu za glazuru i podne pločice u u hodniku 10 m2.