
Postavljanje podnih i zidnih pločica
Mrzla Vodica
Polaganje podne i zidne keramike, tražim keramičara. Trebam ponudu za izradu strojne glazure. Strojno žbukanje, cementno vapnena cca 220 m, keramičarske usluge cca 50 m2. Trebam postavljanje 22 m2 keramičkih pločica podnih te 7 m2 zidnih. Podne pločice bi se postavljale na postojeće a zidne bi trebalo stare skinuti. Molim ponudu i cijenu po m2. Trebam majstora za sanaciju pločica na terasi. Trebalo bi skinuti i nanovo postaviti oko 60 m2 pločica koje se nalaze na nenatkrivenoj terasi jer se pločice odvajaju od podloge. Ispod pločica je hidroizolacija koja je još ne propušta i bilo bi ju dobro sačuvati prilikom skidanja pločica. Ukoliko se ošteti hidroizolacija potrebno ju je obnoviti prije postavljanja pločica. U navedenu površinu ulazi i površina stepenica koje vode na terasu (cca 12 gazišta). Idealan početak radova bi bio u rujnu, ali smo fleksibilni po pitanju početka. Molim ponudu za soboslikarske radove u kući za odmor, 50 - 70 kvadrata te za kompletnu obnovu male kupaonice (oko pet kvadrata) - skidanje starih pločica i sanitarija, eventualna hidroizolacija, postavljanje novih pločica i sanitarija.
1. Trebamo odmah ili čim prije prije porušiti stari dimnjak zidan elementima od opeke te na istom mjestu uzidati novi dimnjak (oko 9 m visine a promjera 15 cm za kaljevu peć) u sklopu nosivog zida po sredini kuće s najboljim elementima za dimnjake.
2. Trebamo i ponudu za sanaciju krovišta, kako je priloženo.
3. Trebamo i keramičara za postavljanje pločica u maloj kupaonici cca 3 m2 i podne pločice u istoj sobi 12 m2. Trebam keramičara za postavljanje pločica na dvije vanjske terace ukupne dimenzije cca 100 m2.