Podovi i keramičarski radovi

Postavljanje podnih i zidnih pločica

Puljane


Postavljanje pločica nakon micanja kade i stavljanje tuš kabine cca 4 m2 i cca 1 m2 podnih pločica, dosta hitno. Trebam majstora za obnovu fuga u kupaonici. Balkon dužine 3,40 cm, širine 1,17 cm na 2 katu zgrade. Potrebna adaptacija u smislu postavljanja hidroizolacije i stavljanje novih pločica. Postava podnih keramičkih pločica 170 m2 i zidnih 105 m2 u novom objektu. Trebam ponudu za obnovu kupaonice koja je stara preko trideset godina i niti jednom u tom periodu nije adaptirana. Kupaonica je cca velicine 2 x 1.5 m.
Tražim vađenje stare kade, ugradnja tuš kabine u kut, promjenu dovodnih cijevi, kao i postavljanje novih u potpunosti zajedno sa drugacijom shemom i 2 nova izlaza te postavljanje umivaonika (koji zasada ne postoji).
Pritom bi htio skidanje starih pločica i ljepljenje novih, kao i ostale keramičarske radove po dogovoru. Zanimala bi me okvirno cijena. Zamjena kade i pločica na jednom zidu, trebam majstora. Trebam ponudu za keramičarska radova na kući.