
Postavljanje pregradnog zida od knaufa
Desinić
Trebam dva pregradna zida od knaufa, cca 15 m2 knaufa. S kojima bi se pregradio prostor za spavaću sobu, 2.6 x 3 metra svaki zid.
Treba ugraditi ulazna vrata i mali prozor, koje bih sama pribavila. Trebao bih ponudu za probijanje vrata na mjestu prozora, ugradnja vrata, gradnja dva privremena zida od kanufa, probijanje manjeg prozora. Materijal za proboj je betonska cigla. Nacrt je u prilogu. Vrata na širini 410 već postoje. Trebam majstora za adaptaciju stana, gletanje zidova s mrežicom, bojanje zidova, rušenje zidova, postavljanje odvodnih i dovodnih cijevi, izmjena električnih instalacija, postavljanje laminata i pločica. Trebam ponudu za soboslikarske i knauf oblogu za predulazi hodnik. Trebam ponudu za izradu knauf pregradnog zida. Pregradili bi dnevni boravak kako bi dobili dječju sobu. Visina od poda do plafona je cca 2,51 m, a širina 3,5 m.
Osim navedenog trebali bi i montirati klizna vrata. Molim Vas ponudu za navedeno. Trebam u kupaonici postaviti cca 20 m2 knaufa za kupaonicu, dijelom do visine 220 cm, dijelom do visine 160 cm. Na jednom zidu treba ciglama zatvoriti dio (bivšeg) prozora, cca 0,5 m2, pa na to staviti već spomenuti knauf. Izvorno sam planirao zidove urediti / poravnati masom, al' ispada da majstori koji će postavljati pločice to ne rade. Također, ako se možemo dogovoriti, majstor koji će ovo obaviti može postaviti i pločice, količina radova je ista kao ovaj spomenuti knauf -- cca 20 m2. Molim ponudu za obradu špaleta oko prozora 5 kom; dimenzije 180 x 120 cm i zatvoriti dio iznad roleta do bangera te obradu špaleta oko ulaznih vrata (sa vašim materijalom). Isto je potrebno zbog demontaže starih drvenih i montaže novih plastičnih prozora.