Adaptacije i radovi u interijeru

Postavljanje pregradnog zida od knaufa

Ponorac


Potrebni su mi radovi spuštanja stropa, te uz to radovi izgradnje novog krova. Spušteni strop u postojećem objektu trebalo bi izvesti kao betonsku deku, a sam krov bio bi izveden s limenim pokrovom, imitacija crijepa.
U objektu je strop trenutno izgrađen od drvenih greda sa trstikom (kao što se prije gradilo), te je tlocrtne površine cca 80 m2. Krov je površine cca 150 m2.
Molim Vas procijenu troškova izvođenja radova i cijene materijala, posebno za strop i posebno za krov. Potrebno je spustiti strop na visilicama i staviti izolaciju 30 m2 u jednosobnom stanu u potkrovlju. Trebam ponudu za postavljanje knaufa na stropu. Radi se o obiteljskoj kući u kojoj se sada na stropu nalazi lamperija koju je potrebno skinuti i postavit knauf. Potrebna je i izolacija sa staklenom vunom. Molim vas za procjenu cijene radova sa vašim materijalom. Količina je 60 m2. Trebam ponudu za postavljanje gipskartonskih ploča. Obujam rada je vrlo mali. Na jednom gipskartonskom "stupu" je potrebno napraviti 2 - 3 police. Stup je dimenzija oko 45 x 20 x 240 cm, a police bi onda vjerojatno bile oko 25 x 25 cm. Šaljem i slike po dogovoru. Trebam ponudu za postavljanje stropnog i zidnog knaufa u potkrovlju, sveukupno 25 m2. Trebam ponudu za gletanje i bojanje zidova. Dvosobni stan 65 m2. Dio zidova nanovo žbukan, knauf pregradni zidovi i spušteni strop za gletanje. Bojanje cijelog stana. Početak radova za 3 tjedna. Trebam ponudu za 2 pregradna zida s po jednim vratima, obična i klizna kazetna.