
Postavljanje rubnjaka
Donji Kukuruzari
Trebam postaviti rubnjake oko stepenica s lijeve strane, te kocke s lijeve strane je postavljao moj suprug i nisu dobre jer se klimaju. Trebalo bi nove kocke stručno poljepiti i onda staviti rubnjake s obje strane i isto tako između stepenica s desne strane. Dužina je cca 3,5 metra i za postavljanje uspravno 7 travnih opločnika na mjestu gdje daska drži zemlju.
Možete li okvirno reći cijenu za te radove? Ja imam sav materijal. Ako bi nešto nedostajalo može se kupiti. Popločavanje dvorišta - podesta od cca 14 m2 tlakavcima. Dio materijala kupljen, potrebna nabava drugog dijela opločnika i rubnjaka. Trebam ponudu za građevinske radove cca 200 m2: iskopa, izrade drenaže, nasipavanje kamena, postavljanje rubnjaka u dvorištu cca 25 m, betonske kanalice cca 10 m. Molio bih ponudu s materijalom te rokom početka, odnosno završetka radova.
Molim i ponudu za brušenje dijela betona ispred garaže, jer se desno vratno krilo ne može otvarati i pad nije napravljen prema kanalici. U prilogu slike dvorišta i dijela betona za brušenje ispred garaže. Trebam spuštanje cestovnog rubnjaka radi prilaza u dvorište. Trebam postavu betonskih rubnjaka. Rubnjaci 6 × 20 × 100 cca 60 metara. Cijena sa poslom i materijalom? Trebala bih ugradnju kamenih kocki s rubnjacima sa pripremom i odvozom zemlje. Površina je ravna i ima cca 60 m2. Trebam betoniranje dvorišta. To uključuje, planiranje terena, ugradnja 20 - 25 m rubnika. Dvorište je nepravilnog oblika i površine oko 100 kvadrata.