
Postavljanje rubnjaka
Velika Ludina
Trebam ponudu za postavljanje tlakovca u dvorištu 40 m2 i 19 m rubnika. Teren treba pripremiti. Na pola dvorišta treba skinuti postoječe tlakovce. Trebam ponudu za građevinske radove opločavanja dvorišta, ukupna površina za opločivanje je 60 m2 uz to potrebno je i 130 metara rubnjaka (ravni). Trebala bih ugradnju kamenih kocki s rubnjacima sa pripremom i odvozom zemlje. Površina je ravna i ima cca 60 m2. Asfaltiranje dvorišta s postavom rubnjaka. Napravljen je iskop, postavljena geotextil i krupni kamen, (kamen je odstajao 2 godine). Potrebno je postaviti rubnjake 80 metara. Postaviti cca 150 m2 asfalta s ostalom pripremom (sitni kamen itd). Trebam ponudu za građevinske radove cca 200 m2: iskopa, izrade drenaže, nasipavanje kamena, postavljanje rubnjaka u dvorištu cca 25 m, betonske kanalice cca 10 m. Molio bih ponudu s materijalom te rokom početka, odnosno završetka radova.
Molim i ponudu za brušenje dijela betona ispred garaže, jer se desno vratno krilo ne može otvarati i pad nije napravljen prema kanalici. U prilogu slike dvorišta i dijela betona za brušenje ispred garaže. Trebam ponudu za popločavanje terase:
1. nabijanje, postavljanje odgovarajučih betonskih ploča debljine 2,5 - 6 cm, korisna površina cca 40 m2
2. ivičnjaci, ugradnja sa završnim radovima, dužine 30 m.
3. početak radova cca 15 dana Trebam ponudu za građevinske radove, priprema dvorišta te postavljanje rubnjaka i asfaltiranje.