
Postavljanje vanjskih pločica
Belečko Završje
Rekonstukcija postojeće kupaonice. Kuća je građena 1990. tako da su zidovi od cigle (nema kamena). Postojeće i novo planirano stanje dani su u privitcima. Voda je osim preko bojlera spojena na centralno (nafta) koje se godinama ne koristi ali svejedno bi pustili da je bude i dalje spojena na centralno ako se ubuduće opet bude koristilo. Kupaonica se nalazi na katu obiteljske kuće. Stan u prizemlju i stan na katu su odvojeni i svaki ima svoj posebni priključak na vodu tako da nisu ni na koji način povezani. Kotlovnica od centralnog je u podrumu.
Potrebna je rekonstrukcija kupaonice u punom obimu tako da tražimo izvođača koji može izvesti što više radova (keramiku, vodoinstalacije, podloge itd.). Poželjno bi bilo da radovi počnu u roku od 2 mjeseca.
U prilogu su postojeće i novo stanje. Trebam kompletnu adaptaciju kupaone, 6 m2, podne pločice i 25 m2 zidne pločice, izmjena starih pločica i postavljanje novih, vodoinstalaterski radovi - izmjena instalacija i postavljanje novih. Trebam ponudu za keramičarske radove, keramika kuhinje ca. 22 m2. Trebam ponudu za adaptaciju. Brušenje i lakiranje parketa, potpuno uređenje kupaonice. Maljanje kompletnog stana od 48 kvadrata. Zamjena kompletne stolarije, vrata i prozori. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike, 80 m2. Trebam ponudu keramičara za polaganje keramike 25 m2 na postojće pločice i 40 m2 knaufa na betonski strop. Molim ponudu za rad. Trebam renoviranje vanjskih stepenica.